KATEŘINA ADÁMKOVÁ

AUTORKA BLOGU ŽIVOT NA HÁČKU


Jmenuji se Katka a mým velikým koníčkem je háčkování. Baví mě tvořit oblečení a doplňky, dělá mi radost být kreativní a vymýšlet věci nové, objevovat staré a zároveň mi to sloupek za sloupkem vnáší do duše  klid a pohodu.

Už jako dítě mě bavilo drhání a všelijaké šmodrchání a navlékání. Ale nikdy jsem nebyla nijak zvlášť šikovná a tak jsem se celé roky věnovala jiným věcem. Až když mi do života na mateřské vtrhl první lockdown, cítila jsem, že pro sebe potřebuji najít nějaké rozptýlení. A tak jsem se vrátila zpět na začátek. Začala jsem se věnovat drhání, ale stále více jsem vzhlížela k manželově mamince, která se věnovala háčkování. Právě díky ní jsem se odhodlala vzít háček do ruky a ona se stala skvělou mentorkou v mých začátcích. Postupně jsem zkoušela složitější a komplikovanější projekty a sbírala zkušenosti, začala vytvářet své vlastní věci.

Tohle všechno mě na mé cestě dovedlo až do bodu, kdy jsem se rozhodla vytvořit ve svém životě něco nového a hezkého, předat tu mou radost dál. Chtěla bych se s Vámi podělit o své nápady, inspirovat  Vás ve Vaší vlastní tvorbě a ukázat Vám svůj ŽIVOT NA HÁČKU.